CUTform OÜ

telephone

Võtmeisikud

Osakond Nimi E-mail Telefon
Juhatuse esimees Jason G Clark Jason.Clark@cutform.ee +37256975887
Personalijuht Piret Merimaa Piret.Merimaa@cutform.ee +37256955668
DESK
+3726080010
Quality Team Leader Tarvo Tohver Tarvo.Tohver@cutform.ee +37256223262
Ohutuse-, töötervishoiu-, keskkonna ja kvaliteedi juhtimise süsteemide juht Natali Aosaar Natali.Aosaar@cutform.ee +37256242611
Tootmiskontrolli juht Janek Võsumägi Janek.Vosumagi@cutform.ee +37256840704
Ostujuht Eva Tullus Eva.Tullus@cutform.ee +3725293455
Laserlõikuse insener Mark Limbrick Mark.Limbrick@cutform.ee +37256885501
Keevitusinsener Heiko Lossmann Heiko.Lossmann@cutform.ee +37256464475
Mehaanikainsener (CNC) Juri Bahharev Juri.Bahharev@cutform.ee +37256885502
Mehaanikainsener (CNC) Pavel Koch Pavel.Koch@cutform.ee +37256945118
Projektjuht Aleksei Germ Aleksei.Germ@cutform.ee +37256111016
Üldinformatsioon info@cutform.ee +3726080010

Saatke meile oma CV