CUTform OÜ

VF-3YT_50

Äriinvesteeringud 2013. ja 2014. aastal

CUTform lõpetas 2013. aasta müügitulemusega 5,6 miljonit eurot, mis oli aasta eesmärgist 500 000 eurot enam.

2013. tehti investeeringuid kokku 130 000 euro eest kõikides ärivaldkondades, sh tehnika, kvaliteet ja tootmine.

CUTform alustas 2014. aastal 275 000 euro investeerimisega meie CNC-masinate ja keevitamise osakondadesse.

Viimased CUTformi tehtud investeeringud toetavad meetodeid, mis on olulised meile ja meie klientidele. Ootuspäraselt pakub 2014. aasta palju täiendavaid väljakutseid ning nõudmisi meie üha kasvavalt kliendibaasilt. Investeeringud lisaks motivatsioonile ja teotahtele tagavad selle, et CUTform püsib meie tootmisvaldkonna esirinnas.

CNC-osakond

Oma 2 HAAS VF3 vertikaalsetele freesmasinatele oleme lisanud uhiuue HAAS VF-3YT/50 vertikaalse freesmasina. Uus masin on varustatud Midaco kaheastmelise alusevahetajaga optimaalse tootlikkuse tagamiseks. Sellel on 50 masinakoonusega kahekäiguline hammasajam. Tegu on palju vastupidavama masinaga, mis võimaldab mitmekesisemaid tööriistavariante ja -piirväärtusi.

Tehnilised andmed

  • VF-3YT/ 50 vertikaalne töötluskeskus
  • Laua piirväärtused 40″ X 26″ X 25″ (1016 x 660 x 635 mm)
  • 50 koonusega hammaspea, 30 hobujõuga (22,4 kW) vektorajam,
  • 7500 p/min, 30+1 küljele paigaldatav lõikeriistade vahetamise seade, 710 tolli minutis (18 m/min) kiirus, jäik väljavõte ning 55-galloniline (208 l) ujutav jahutusvedelikusüsteem.
  • värviline kaugjuhitav paindserv-hoob, programmeeritav jahutusvedelikuotsaks, automaatne laastpuur,
  • toitekatkestuse tuvastusmoodul, 1 MB programmimälu, 15-tolline LCD-värvimonitor, USB-port, mäluluku võtilüliti

Robotiseeritud keevitustöökoht

Lisaks võttis CUTform jaanuaris täielikult kasutusse uhiuue robotiseeritud keevitustöökoha. CUTform on integreerinud MIG- ja automaatkeevitussüsteemid tootmiskulude vähendamisele kaasaaitamiseks, keevise kvaliteedi tõstmiseks, keevitustootlikkuse parandamiseks ning töökeskkonna täiustamiseks.

Projektis kasutatud robot CUTform on ABB IRB2600 ulatustsooniga 1,85 m ja tõstejõuga 12 kg. Tegu on ABB ühe populaarseima mudeliga, millel on suur tööala ja kompaktne konstruktsioon, mis muudavad selle kiireks ja täpseks. Konstruktsiooni on optimeeritud sihistatud rakendusteks nagu kaarkeevitus, materjalide käitlemine ja masinate hooldus.

Juhtseade

CUTform investeeris 5. põlvkonna robotjuhtseadmesse. Enam kui nelja kümnendi pikkustel robootikakogemustel põhinev IRC5 loob võrdlusaluse robootikatööstuses. Lisaks ABB ainulaadsele liikumisjuhtimisele võimaldab see paindlikkust, ohutust, modulaarsust, kliendile kohandatud kasutajaliidest, mitme roboti juhtimist ning arvutitööriistade tuge.

Positsioonimisseadmed

ABB positsioonimisseadmed on optimeeritud kasutamiseks töödeldavate detailide käitlemiseks kaarkeevitusel, termolõikamisel ja muudel rakendustel. Kõik teljed on täielikult robotiga koordineeritavad nii programmeerimisel kui käidu ajal.

Keevitusseade

EVM Phoenix 552 RC impulss

EWM Automation on spetsialist, kes pakub robotsüsteeme sisaldavaid ja mittesisaldavaid automatiseerimisprotsesse, MAG-orbitaalsüsteeme ning täisautomaatseid tootmisliine.

EWM-il on enam kui 50 aastat kogemusi keevitustehnoloogia alal, mis on lülitatud iga nende toote arendusse, tootmisse ja kalibreerimisse.

Masina funktsioonid sisaldavad järgnevaid:

Impulsskaar – juhitav lühisekindel impulsskaar kõikide positsioonide jaoks
coldArc – madala eksotermiga, vähe pritsmeid tekitav lühike kaar õhukeste metall-lehtede vähe moonutavaks keevituseks ja kõvajoodisjootmiseks ning juurepinnakeevituseks, millel on oivalised piluületusomadused.
forceArc – madala eksotermiga, püsiva suunaga ja võimas kaar läbikeevituse suure sügavusega võimsuse ülemises vahemikus
pipeSolution – võimas lühike kaar kiireks ja hõlpsaks keevituseks kõikides positsioonides, piludega või piludeta

Saatke meile oma CV