CUTform OÜ

Internet connection

Uue kodulehe lansseering

CUTform OÜ’l on väga hea meel teatada, et käivitasime uue professionaalse ilmega veebilehe. Pärast peaaegu 3 kuud kestnud kujundamist ja arendust on viimaks meie uus koduleht valmis.

Koos uue väljanägemisega oleme lisanud mõned funktsioonid, mis teevad kodulehe külastusest kiirema, lihtsama ja interaktiivsema kogemuse.
Et meie uuest kodulehest enim kasu saada, toome alljärgnevas välja mõned uuendatud funktsioonid. Jääme lootma, et naudid meie uut kodulehte ja ootame huviga tagasisidet.

Oleme täiendanud järgnevaid funktsioone:

Navigatsioon:
Uuel kodulehel saate kõikidele alamlehtedele kohese ligipääsu kasutades navigeerimise menüüd. Avalehele oleme loodud liikuvad slaidid, mis kajastavad meie peamiseid tehnoloogiaid. Kõik tehnoloogiad ja lehed on seotud galeriidega, et saaksite hea ülevaate.

Alamlehed:
Leidsime, et on suurepärane idee teha kõik klikitavad lingid punaseks. Need torkavad väga hästi silma, liigu kursoriga üle punaste tekstide ja klõpsa, et näha huvitavaid linke.

Värskeimad uudised:
Oleme lisanud kodulehele rubriigi “uudised”. Ligipääs CUTform OÜ kõige värskematele uudistele on hästi oluline ja nüüd on see lihtsam kui kunagi varem. Saad vaadata viimast postitust, et tutvuda uusima teavega ning klõpsates “kõik uudised” nupul avaneb uudiste arhiiv, kus saad vaadata kõiki postitusi ja lugeda neid ükshaaval.

Kiendi tagasiside:
Uue alana oleme loonud kodulehele koha, kuhu on võimalik lisada kommentaare rahulolevate klientidelt, kes on saanud osa meie teenindusest.

Galerii:
Oleme lisanud uue tervikliku galerii ala kodulehele, mis sisaldab tehnoloogia, masinate ja toodete fotosid. Meil on ka mitmeid videoid, mis demonstreerivad CUTform OÜ võimekust ja tehnoloogiat. Videod on leitavad ka ka meie uuel YouTube kanalil.

Saatke meile oma CV