CUTform OÜ

Devices

Uued kodulehe võimalused nutitelefonis ja tahvelarvutis

Tulles vastu meie klientide kasvavatele nõudlustele ja ootustele, on CUTform´il hea meel tutvustada oma uut kodulehe mobiili- ja tahvelarvuti rakendust. Uus rakendus loodi selleks, et pakkuda klientidele senisest mugavamat klienditeenindust ja olla alati kättesaadav – sõltumata ajast ja kohast.

Ettevõtte juhatuse liikme Jason G Clarki sõnul on nii olemasolevatele kui potentsiaalsetele klientidele aina olulisemaks muutunud võimalus juhtida oma äritegevust, saades olulist äri- ja tootekvaliteeti puudutavat informatsiooni erinevaid mobiilseid rakendusi kasutades. „Lisaks juba väga heal tasemel olevale veebipõhisele kodulehele võimaldavad uued rakendused pakkuda meie klientidele vajalikku infot kiirelt ja lihtsalt ning seda moel, mis neile kõige paremini sobib“, ütleb CUTform´i juhatuse liige Jason G Clark.

Ettevõtte äsja valminud uus mobiilne koduleht pakub klientidele senisest selgemat ja  kasutajasõbralikumat,  väiksema ekraaniga kasutusvõimalust. Koduleht on kättesaadav mistahes nutitelefonis ja tahvelarvutis. Lisaks on koduleht skaleeritav mistahes akna suurusele mistahes tahvel- ja lauaarvutis.

Palun külastage meie mobiilset kodulehte ja tutvuge isiklikult tehtud uuendustega. Loodame, et uued arendused võimaldavad teil meie kodulehel senisest lihtsamini navigeerida. Samuti oleme tänulikud tagasiside eest.

Saatke meile oma CV