CUTform OÜ

Sjølund Group omandab Cutform OÜ, mis asub Tallinna lähedal, Eestis

Sjølund Group’i globaalne kasv jätkub Cutform OÜ omandamisega, mis asub Eestis, Tallinna lähedal. Cutform OÜ annab tööd 100 inimesele ja on spetsialiseerunud kõrgkvaliteetsete teras- ja alumiiniumdetailide töötlemisele ja tootmisele.

Cutform OÜ sobitub seetõttu hästi Sjølund Groupi olemasolevate pädevustega ja nende tugeva globaalse positsiooniga teras- ja alumiiniumprofiilide painutamise valdkonnas, sealhulgas tuuleturbiinide, hoonefassaadide, kiirrongide jaoks ning suurele hulgale tööstusklientidele, eriti Taanis, Saksamaal, Hiinas ja Skandinaavias.

”Globaalse arenguplaani osana oleme otsinud töötlemis- ja tootmisvõimekusega ettevõtet, mis suudab tõestada kõrget kvaliteeti tootmises ja logistikas kombineerituna konkurentsivõimelise hinnatasemega, ja me oleme selle ettevõtte leidnud. See on Cutform,” ütleb Sjølund Groupi president Søren Ravn Jensen.

“Meie kliendid soovivad järjest enam vähendada tarnijate arvu ja paluvad seetõttu nende eelistatud tarnijatel teha enamat ning Cutformiga suudame me olemasolevatele ja uutele klientidele pakkuda täpselt selliseid, ulatuslikumaid lahendusi,” jätkab Søren Ravn Jensen.

Alates asutamisest 2011. aastal on Cutform OÜ kogenud jõulist ja kasumlikku kasvu, eriti tuuleenergiatööstuses. Tugeva, globaalse partneri leidmine nagu Sjølund Group, on olnud loomulik samm Cutformi arengus.

“Cutformi edasine areng meie olemasolevast tugevast positsioonist tuuleenergiatööstuse tarnijana nõuab ligipääsu uutele turgudele teistes sektorites ja riikides. Sjølund Groupi liikmena me just selle ligipääsu saavutamegi ja saame keskse koha globaalses kasvustrateegias. Me ootame seda väga,” ütleb Jason Clark, endine Cutform OÜ kaasomanik ja direktor.

Cutform OÜ integreeritakse Sjølund Groupi iseseisva juriidilise majandusüksusena, mis tegutseb tegevdirektori Jason Clarki igapäevasel juhtimisel ja säilitab nime Cutform OÜ.

Lisainformatsioon:

Sjølund Group CEO Søren Ravn Jensen, mobiiltel.: +45 2142 5016

Cutform OÜ tegevdirektor Jason Clark, mobiiltel.: +372 5697 5887

Sjølund Group’ist

Sjølund Group’i peakorter ja tootmine asuvad Sjølundis, Taanis Koldingi lähedal, logistika- ja laoüksus USA-s. Praegune Cutform OÜ omandamine tähendab, et grupil on tootmishooned Hiinas Hefeis ja Eestis Tallinnas.

Sjølund Group annab tööd 250 inimesele neljas asukohas.

Sjølund Group tegutseb ülemaailmselt ärivaldkondades nagu tuul, transport, ehitus ja masinaehitus.

Saksa investeerimisfond Deutsche Beteiligungs AG omab 51% Sjølund Group’ist ning grupi juhtkond omab ülejäänud 49%.

Lisateabe saamiseks külastage veebilehti www.sjoelund.com ja www.cutform.ee

Saatke meile oma CV