CUTform OÜ

integrated-management-system

Kvaliteedipoliitika

Meie selles ettevõttes oleme pühendunud kvaliteedijuhtimissüsteemile, kulutõhusa koordineerimise ja seeriatoodangu tagamisele, mis vastavad seaduslikele, normatiivsetele ja kliendi poolt esitatud nõuetele, vajadustele ning ootustele.

Meie kvaliteedipoliitika juhindub järgmistest põhimõtetest ja käitumistavadest:

  • välja selgitada, mõista ja täita klientide vajadusi;
  • saavutada kvaliteedile, kulule ja tarnetäpsusele seatud eesmärke;
  • püüelda pideva parenduse ja uuenduste poole, tuginedes efektiivsetele äritegevusprotsessidele, mõõtarvudele ja kliendiuuringutele;
  • arendada ettevõtte töötajate pädevust, loovust ja aruandekohustust asjakohaste koolituste kaudu ning ilmutada tugevat juhtkonnapoolset sekkumist ja pühendumist.

Loetletud juhtpõhimõtete rakendamisega anname endast parima, et olla kõige usaldusväärsem tarnija komponenditurul, pakkudes partneritele ja klientidele paindlikkust ning tõhusat tarneahela ohjet.

Iga ettevõtte CUTform OÜ töötaja panustab oma osa kliendi vajaduste ja nõuete täielikuks tagamiseks, täites või ületades kliendi ootused esmaklassiliste lahendustega. Meie eesmärgiks on 100%-line kliendi rahulolu alati ja igas olukorras.

Kvaliteedipoliitika pideva asjakohasuse säilitamiseks vaatab ettevõtte juhtkond selle regulaarselt üle. Kvaliteedipoliitika järgimine tagab kliendi rahulolu, ettevõtte edu ja iga töötaja heaolu.

Lae alla Kvaliteedipoliitika .PDF dokument

Saatke meile oma CV