CUTform OÜ

2

Tarkvara

CUTform OÜ kasutab erinevaid tarkvarasid oma tegevuse sujuvaks korraldamiseks.

Kasutatavad tarkvarad on järgmised:

  • AUTOCAD on üks juhtivaid 2D ja 3D CAD disaini tarkvarasid maailmas. CUTformi tootearendusosakond kasutab AutoCADi kõige viimast väljaannet tööriistade ja rakiste loomiseks.  Kasutame AutoCadi ka kliendi jooniste vastuvõtmiseks, vaatamiseks ja konvertimiseks.
  • AP 100 2D/3D sisaldab kõiki tavalisi CAD-i funktsioone, kuid lisaks on sellel spetsiifilised vahendid lehtmetalliga töötamiseks. Luues uut 2D joonist, millel on painutusjooned, siis on nurka ja suunda näha samas aknas 3D vaatena. Painutamisel tekkivad kaod arvutatakse automaatselt painutusattribuutide abil (nt painutusmatriitisd, V-kurvi laius, raadius, materjal ja paksus). Loomulikult on võimalik importida faile järgmistes formaatides: DXF, DWG ja IGES 2D. Vaadata saab ka 3D mudelit.
  • DR ABE BLANK NESTING LASERILE on kõrgtehnoloogiline tarkvara laseri lehtmetalli lõikamiseks, mis vähendab jõudeperioodi ja parandab tootlikkust, korraldades tööjaotust, -järjestust ja NC generatsiooni, mis muidu on aja- ja tööjõukulukas.
  • FEATURE CAM FREES- JA TREIPINKIDELE loob kiirelt pingiprogrammi, mis tugineb detaili omadustele. FeatureCAM valib sobivad tööriistad ning arvutab välja optimaalsed etteanded ja kiirused. Tarkvaras on kombineeritud tehnika viimane sõna ja kasutajasõbralikkus.
  • PCDMIS MÕÕTESEADMELE ROMER ABSOLUTE ARM: seda tarkvara kasutatakse mõõteandmete hindamiseks, ohjamiseks ja esitlemiseks. Kliendidokumentatsiooni saab üles laadida, et hõlbustada esmase näidistoote esitamist.
  • PRODMASTER: tarkvara materjalide nõudluse planeerimiseks, klienditellimuste haldamiseks, materjalide vajaduse arvutamiseks, EDI-de võimaldamiseks, tootlikkuse/tööpinkide mikroplaneerimiseks, tootmisandmete kogumiseks, klientide ja tarnijate hindamiseks.

Saatke meile oma CV